צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

דילים לקלאב מד סקי איטליה

פתיחת עונת הסקי 2019 בקלאב מד!
כמה פינוקים על הדרך

1. 20% הנחה על ביטוח רפואי כולל הרחבה לספורט חורף (לגולשים עד גיל 60 ובכפוף לתנאי הפוליסה ) להזמנות עד 1.9.2018 
2. ביטוח דמי ביטול לחופשה החל מ 180 ימים לנסיעה לנוסע (בכפוף לתנאי הפוליסה מסיבה רפואית ).
3. עד 6 תשלומים שווים ללא ריבית.
4. השכרת ציוד מוזלת.
5. הדרכת סקי בעברית לילדים בתאריכים נבחרים.
6. שכירת ביגוד סקי מוזלת

קלאב מד סקי איטליה

 

Untitled-8

סקי בקלאב מד איטליה

אתרי הסקי של קלאב מד באיטליה הינם מובילים הכוללים מרחבי גלישה איכותיים המעמידים לרשותכם מספר רב של מסלולי גלישה המותאמים לכל רמות הגלישה. בנוסף, מדובר בקלאבים תוססים ושוקקי חיים המופעלים על ידי רשת קלאב מד.

חופשת סקי בקלאב מד איטליה - הכול כלול ובגדול!

חבילות סקי בקלאב מד באיטליה מאפשרות לכם ליהנות ממגוון נרחב של חדרי אירוח הכוללים בין היתר: חדרי קלאב סטנדרטיים המותאמים ליחידים, זוגות, משפחות ואנשים בעלי מוגבלויות, חדרי דלוקס מרווחים וסוויטות יוקרתיות הכוללות יחידת הורים ויחידת אירוח נוספת. 
בנוסף למתקני האירוח העומדים לרשותכם בכל אחד מהקלאבים הפועלים באתרי הסקי השונים של איטליה, תוכלו למצוא גם מגוון נרחב של פעילויות תוכן המותאמות לכל צרכי חופשת הסקי ולכל בני המשפחה. בין יתר הפעילויות תמצאו: מתחמי בייבי קלאב המותאמים לתינוקות ופעוטות עד גיל שנתיים, מתחמי מיני קלאב מד המיועדים לילדים בגילאי 4 עד 11, מתחמי ג'וניור המותאמים לבני נוער בגילאי 12 עד 18, מתחמי אופרה-סקי המיועדים לקהל הבוגר, מתמחי ספורט המותאמים לכל הגילאים, מרכזי טיפוח וספא המיועדים לכל אלו מביניכם האוהבים להתפנק ועוד. 
אנו בסופר סקי מציעים אפשרויות רבות של חבילות סקי לקלאב מד איטליה אשר מיועדות בעיקר לעונת התיירות במהלך החודשים דצמבר- מאי. הבטיחו את מקומכם עוד היום! אנו מציעים מגוון חבילות לא רק לקלאב מד איטליה, תוכלו ליהנות מחופשת סקי מפנקת גם בקלאב מד צרפת.