צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

חופשת סקי ברגע האחרון

כשמדובר בחופשת סקי, נראה שחובבי השלג לא מחכים לדקה ה-90 כדי להזמין חופשה באתרים הפופולאריים. אחת הסיבות היא העונה הקצרה והתיירים הרבים שמגיעים לאזורים אלו מרחבי אירופה. בעקבות כך, סיכוי גדול שחופשת החלומות שלכם תיתפס על ידי מישהו אחר. עם זאת לספונטניים או המתלבטים יש הפתעות דווקא כשמחכים לדיל לחופשות סקי ברגע האחרון. כשמזמינים חופשה לזמן קרוב יחסית ניתן למצוא דילים ייחודיים המהווים "סגירת פינות" באתרי הסקי לתאריכים שנשארו פנויים וחופשה אטרקטיבית עבורכם.

חופשות סקי ברגע האחרון – האם שווה לחכות או האם שווה להזמין מראש כמה חודשים לפני?


ובכן, הזמנה מראש (המהדרין מזמינים כ- 9 חודשים מראש ) מאפשרת שליטה מלאה על תאריך החופשה, סוג החדרים המבוקשים במועדון ויתרה מכך, חברות תעופה (low cost) מפרסמות את מחירי הכרטיסים הזולים ביותר במועדים אלו. כך שהזמנה מראש לעיתים משתלמת אף יותר מחופשת סקי ברגע האחרון. בטיסות המוזלות ניתן לרכוש כרטיס טיסה בפחות מ- 200 יורו. וישנה אפשרות לשלם רק מקדמה ולהבטיח את החופשה.
חבילות סקי ברגע האחרון מאפשרות בחירה של אתר הסקי שבו השלג נערם באותה העת ומאפשר גלישה מהנה, לעיתים ישנם מחירים מאוד נמוכים ואטרקטיביים. החיסרון בהזמנת חופשות סקי ברגע האחרון הוא הסיכון שמבצעים אלו לא ייצאו לפועל בסופו של דבר או לחילופין התפשרות על אתר הסקי או אפילו היעד.


איך למקסם את חופשת הסקי, גם עם מדובר בדיל סקי ברגע האחרון?


אם אינכם בטוחים ביציאתכם לחופשה בחורף הקרוב ואתם עדיין בשלבי ההתלבטות אנו ממליצים לרכז את ההעדפות והרצונות שלכם ובהחלט לחשוב על חופשת בזק בדקה ה-90.
כשאתם באים לבחור יעד לחופשת סקי צריכים להעלות הפרמטרים הבאים:


1. מה מטרת החופשה ומי הנוסעים – ישנם יעדים המתאימים בעיקר לחופשת סקי משפחתית ומנגד אתרים המתאימים לקבוצות חברים או חופשה זוגית.

2. מה רמת הידע והיכולות שלכם בסקי - זה אחד השיקולים העיקריים, באתרים רבים יש מסלולים ברמות שונות, אך ישנם אתרים עם מסלולים מיוחדים למתחילים או מקצוענים וכדאי שתגיעו ליעד המותאם ליכולות והכוונות שלכם בגלישת הסקי.

3. מה התקציב שלכם? חופשת סקי ידוע כהוצאה גבוהה יחסית וחופשת פרמיום. לכן תכנון נכון ומחשבה על העלות המשוערת שאתם מעוניינים להוציא, תעזור בבחירת יעד הסקי המתאים במיוחד עבורכם. לדוגמא: חופשת סקי בבולגריה, נחשבת לחופשת סקי זולה המציעה תמורה שווה ומהנה עבור הכסף שלכם. מול החופשות הזולות ישנם קלאבים יוקרתיים כמו קלאב מד סקי בצרפת וסביבתה וקלאב וולטור באיטליה. יעד פופלארי נוסף שמחיריו יחסית נוחים לחופשה הוא אנדורה, סקי באנדורה נחשב לאחד האהובים באירופה והיא יעד פופלארי מאד לחופשות חורף.

לסיכום, אם אינכם בטוחים ביעד החופשה הבאה או שהעלות היא שיקול משמעותי מבחינתכם, אנו ממליצים לחכות ולבדוק את האפשרות של הזמנת חופשת סקי ברגע האחרון.