צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

חופשת סקי זולה

רבים מאיתנו מורגלים לחשוב כי אין דבר כזה חופשת סקי זולה אך בכתבה זו ניתן לכם כמה טיפים שיסבירו לכם כיצד אפשר למצוא דילים לחופשת סקי זולה והאם בסופו של דבר זול זה גם משתלם?

 

האם כדאי להזמין חופשה כמה חודשים מראש?


היתרון הבולט של הזמנת חופשת סקי מבעוד מועד היא הבחירה והשליטה שלכם בתאריכים, זמני הטיסות, רמת האירוח והשירותים אותם תרצו לקבל. כשמזמינים חופשת סקי ברגע האחרון לעיתים נאלצים להתפשר על מספר פרמטרים בהזמנת החופשה. אם המחיר הוא השיקול העיקרי עבורכם, תוכלו להנות מחבילות סקי זולות יחסית באתרים במזרח אירופה, חופשת סקי בבולגריה לדוגמא, נחשבת לחופשה מהנה ואיכותית בעלות אטרקטיבית מול המדינות המערביות והקלאבים היוקרתיים.

מתי בדרך כלל ניתן למצוא חופשת סקי זולה?

לרוב, התקופה הפחות עמוסה והזולה ביותר היא מהשבוע השני של חודש ינואר (סוף החגים הנוצריים, חג המולד והשנה הנוצרית החדשה ) ועד השבוע השני של חודש פברואר. בתקופה זו ניתן למצוא חופשות סקי זולות יחסית למגוון יעדים פופולאריים.
החל מהשבוע השני של חודש פברואר ועד השבוע השלישי של חודש מרץ נמצאים מרבית אזרחי המדינות באירופה בחופשת החורף שלהם, הדבר גורם לעליית מחירים ועומס באתרי סקי ובמעליות. כך שבמהלך חודשים אלו חבילות סקי זולות הופכות לחלום רחוק. אך אל תתייאשו במרבית אתרי הסקי השלג שנערם נשאר גם בסוף חודש מרץ, מה שמאפשר לכם לנצל את סוף עונת הסקי ובכל זאת להשיג חבילות סקי זולות ואטרקטיביות ביעדים מבוקשים.

 

חופשת סקי- האם כדאי להזמין מלון וטיסה בנפרד או האם כדאי להזמינם יחד כחבילה?

מומלץ להזמין את חופשת הסקי כחבילה אחת וזאת על מנת למנוע מצב של התנהלות בן כמה גופים שונים (חברת תעופה, בית המלון ,חברת השכרת הרכב וביה"ס לגלישה).
מצד שני, לעיתים ניתן לחסוך לא מעט כסף יחד עם האפשרות לבחור במרכיבי החופשה המבוקשים (טיסה בחברה מסויימת, לינה ורכב), אך המלצתנו היא לעשות זאת רק במקרה והדבר מוזיל משמעותית את עלות החבילה.
בסופו של דבר, השיקול שצריך להיות בפני גולש/משפחה הוא התמורה לכסף, ישנן לא מעט חבילות סקי זולות שנמכרות במחיר מאוד נמוך, אך עיון מדוקדק בהן יגלה שהן חסרות מרכיבים רבים כגון: ארוחות, סקי פס מורחב, עלות הטסת ציוד סקי , לינה במלון מרוחק או בבית דירות ללא שירות ניקיונות במהלך השבוע ועוד.

לעיתים הפתרון "הזול" עולה ביוקר, אך למקדימים והבודקים הדקדקניים חופשות מתוכננות היטב יכולות לחסוך מאות שקלים.  פתרון נוסף ואומנם יקר יותר הוא חבילת הכל כלול, בה אין הפתעות או עלויות בלתי צפויות וגם כאן עלות החופשה ידועה מראש ומותאמת לכיס שלכם. חופשה נעימה