צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

קצת על חבילות סקי

בשנים האחרונות פעילויות הסקי בכל העולם צברו תנופה ומדי שנה יותר ויותר אנשים בוחרים בחבילת סקי כחופשה השנתית שלהם.

מגמה זו לא פסחה עלינו הישראלים והביקוש לחבילות סקי בקרב ישראלים רק הולך ועולה. רוב הביקוש מופנה לחבילות סקי באירופה.

 

חבילות סקי באירופה


אירופה מהווה יעד אטרקטיבי לסקי, השלגים נערמים בחודשי החורף והקלאבים פותחים שעריהם בפני מאות אלפי חובבי סקי מרחבי העולם. כבר בחודשי הקיץ ניתן לרכוש חבילות סקי במחירים משתלמים ומרבית חבילות הסקי מציעות דיל הכולל טיסות, לינה באחד הקלאבים ביעד המבוקש וחבילות גלישה. לפני שאתם מזמינים את החופשה הבאה כדאי לבדוק האם חבילות הסקי המוצעות עבורכם הן ביעד בו תרצו לגלוש ושרמת המסלולים בו מותאמת ליכולות ורמת הגלישה שלכם. אין ספק שסגירה מראש של חבילת סקי עוזרת לתכנן את החופשה, מעוררת ציפייה והמתנה מהנה לחוויית הסקי. למרות זאת, ישנם חובבי סקי שאוהבים להזמין חופשת סקי ברגע האחרון והם מעצימים את החופשה עם תחושת ההרפתקה שבספונטניות. לרוב שיקול ההמתנה במועד ההזמנה הוא גם כמטרה להשיג חופשת סקי זולה ביעד נחשק ויוקרתי.

חבילות סקי – האם יש הבדל בין גולש מתחיל ומנוסה?


בין אם אתם גולשים מתחילים או מנוסים יש אינספור אתרי סקי (בעיקר באירופה) שיכולים להתאים לכם. גם אתם גולשים מתחילים, אל חשש. למעשה כל אתר יכול להתאים למתחילים מאחר ובשבוע הגלישה הראשון שלכם, אתם לא תזדקקו לשטח גלישה רב. רוב האתרים במערב אירופה נחשבים לאתרים גדולים עם מרחבים (150 ק"מ ומעלה) ובהם כל גולש יכול למצוא לפי רמתו את המסלולים המתאימים לו.

 

אין חבילות סקי בלי אפרה סקי


חלק בלתי נפרד מחבילת סקי מוצלחת הוא חיי הלילה - תרבות האפרה סקי. שואלים אותנו רבות באילו אתרים יש תרבות אפרה סקי משובחת, ובכן לכל אתר יש את הייחודיות שלו, אך מניסיוננו היינו מעניקים את הכתר לאוסטריה. ניתן לומר שאתרי הסקי באוסטריה נחשבים לבירת האפרה סקי באירופה. המועדונים מלאים והמסיבות מתחילות בשעה 15:00, כאשר הגולשים מתחילים לסיים את יום הגלישה שלהם.

 

מה חשוב לנו הישראלים בהזמנת חבילת סקי?


רוב הישראלים בוחרים בחבילות סקי באירופה ובדרך כלל חשוב להם שיהיו מתקנים מפנקים בקלאבים בהם הם מתארחים כמו: ספא/סאונה/בריכה במלון. מעבר למתקני המלון, חשוב שיהיה חיי אפרה סקי כדי שהחופשה לא תסתיים בסקי של שעות היום אלא תגלוש למחוזות שונים בבילויים של שתיה ומוסיקה גם בלילה. פרט חשוב שישראלים רבים לוקחים בחשבון הוא מועדי חופשות הילדים. לחופשת סקי משפחתית חשוב שיהיו מדריכים דוברי עברית וקלאב עשיר במתקנים ופעילויות עבור הילדים. לכן משפחות רבות בוחרות בקלאב מד סקי לחופשה שלהם. רשת קלאב מד ידועה כקלאבים המציעים חבילות הכל כלול ומותאמים למשפחות.