צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

סקי באינסברוק אוסטריה

סקי באינסברוק אוסטריה

אינסברוק, בירת מדינת טירול שבאוסטריה, ממוקמת במרחק של 30 קילומטר ממעבר ברנר שבהרי האלפים, מיקום המקנה לעיר את מעמדה כמרכז עולמי לספורט הסקי. העיר משתרעת על פני שטח כולל של 105 קמ"ר, והיא ניצבת בגובה של 574 מטר. 

 

חופשת סקי באינסברוק תאפשר לכם ליהנות גם ממסלולי גלישה המשתרעים על פני שטח כולל של 240 ק"מ, וגם מהיצע מרשים ומגוון של אתרי תיירות ומוקדי בילוי תיירותיים הפזורים בכל רחבי העיר הרוויה במבנים היסטוריים ובקסם תרבותי.

 

להרכבת חבילה באוסטריה>>

 

מספר מילים על אתרי הסקי הסמוכים לאינסברוק


מסביב לאינסברוק תוכלו למצוא מספר אתרי גלישה המיועדים לכל חובבי הגלישה בכל הרמות. אתרי הסקי המקיפים את אינסברוק מרוחקים כחצי שעת נסיעה ממרכז העיר, ובין יתר מאתרי הסקי המובילים באזור תמצאו את: טולפס, איגלס, ליצום, אקסאמר, זפלד ועוד. ברוב אתרי הסקי המקיפים את אינסברוק תוכלו למצוא מסלולי גלישה המכוסים בשכבות קרח לאורך כל ימות השנה, דבר המאפשר ליהנות ממגוון נרחב של חופשות סקי גם במהלך חודשי האביב.
מרחב הגלישה המקיף את אינסברוק מורכב משישה אזורים, כאשר הגישה אליהם מתבצעת באמצעות מערכת אוטובוסים המופעלת בחינם ממרכז העיר היישר אל כל אתרי הסקי. מסלולי הגלישה השונים המצויים לאורך כל מרחב הגלישה העוטף את אינסברוק מחוברים באמצעות מערכת מעליות הכוללת למעלה מ-70 מעליות סקי מודרניות.

 

חבילות סקי לאינסברוק


חבילת סקי לאינסברוק, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות תיירותיות גם במסגרת מרחבי הגלישה וחווית הסקי וגם במסגרת האטרקציות התיירותיות העומדות לרשותכם באחת הערים הגדולות והחשובות ביותר בחבל טירול שבאוסטריה. כעיר שמאחוריה למעלה מ-800 שנות היסטוריה, תוכלו למצוא ברחבי אינסברוק מגוון נרחב של מתחמי תרבות תיירותיים הממוקמים בתוך מבנים היסטוריים מרשימים במיוחד.
כעיר תיירותית מובילה, וכמרכז עולמי לספורט החורף, אינסברוק מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מלונות ובתי הארחה בכל הרמות, החל מדירות אירוח פרטיות, דרך מלונות ספא מפנקים ועד למלונות בוטיק יוקרתיים. היצע המלונות מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של חבילות סקי לאינסברוק המותאמים לכל אחד ואחת מכם.