צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

סקי במאיירהופן אוסטריה

סקי במאיירהופן אוסטריה

חולמים על חופשת סקי מלהיבה המאפשרת לכם ליהנות מהיצע נרחב של פעילויות ספורט חורפיות וקיציות כאחד? זה הזמן להכיר את מאיירהופן, עיירת סקי הממוקמת בעמק צילטרל שבמדינת טירול-אוסטריה. עיירת הסקי מאיירהופן, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של פעילויות ספורט המותאמות לכל חודשי השנה!

 

להרכבת חבילה במאיירהופן>>

 

מאיירהופן- חופשות סקי לאורך כל ימות השנה

עיירת הסקי מאיירהופן משתרעת בין ההרים פנקן ו-אהורן, ומיקומה הייחודי מאפשר לכם ליהנות מ-170 קילומטר של מסלולי סקי במהלך חודשי החורף ומסלולי טיולים ורכיבה במהלך חודשי הקיץ, ובין יתר פעילויות הספורט אותן ניתן לקיים בעיירה תמצאו: רכיבה על אופניים וטיפוס הרים במהלך חודשי הקיץ, ופעילויות סקי, סנובורד ומצנחי רחיפה במהלך חודשי החורף. כמו כן, תוכלו ליהנות מגלישת סקי לאורך כל ימות השנה על גבי הקרחון הינטרטוקס, הממוקם בסמוך לעיירה ואשר נושק לגובה של 3,250 מטרים.
על גבי הר אהורן, ממתינים לכם מסלולי גלישה קלים ובינוניים, ועל גבי הר פנקן, תוכלו למצוא את מסלול הגלישה התלול ביותר באוסטריה, מסלול המכונה: חרקירי, ועוד מגוון נרחב של מסלולים המותאמים לכל רמות הגלישה השונות.
העיירה מאיירהופן ממוקמת בתוך מרחב גלישה המשתרע על פני שטח כולל של 648 ק"מ של מרחבי גלישה, דבר המאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של חבילות סקי המוצעות לכם לאורך כל ימות השנה. בסמוך לעיירת הסקי מאיירהופן, תוכלו למצוא גם את העיירות: שוונדאו, לנך-סבאך ו-פינקנברג. המעבר בין עיירה אחת לשנייה מתאפר באמצעות רכבות, או לחילופין, באמצעות גלישת סקי ישירה המתקיימת על אחד מעשרת מרחבי הגלישה הפועלים באזור.

 

מאיירהופן- אתר סקי חובה לחובבי הסנובורד

במידה וגם אתם חובבי סנובורד מושבעים, סקי במאיירהופן הוא חוויה ייחודית, בעיירה תוכלו ליהנות מסנו-פארק רחב מימדים, ההופך את העיירה מאיירהופן לאתר סקי חובה לכל חובבי הסנובורד. כמו כן, תוכלו ליהנות מפסטיבל מוסיקה שנתי המתקיים בעיירה מאיירהופן מדי שנה בסביבות חודש אפריל. לאורך ימות הפסטיבל מתקיימים ברחבי העיירה מגוון נרחב של מופעי מוסיקה אלקטרונית, מסיבות גלישה ומגוון נרחב של תחרויות גלישה בין באי הפסטיבל. זה הזמן לברר בנוגע לרכישת חבילת סקי במאיירהופן, וליהנות מחוויית גלישה מאתגרת ומהנה לאורך כל ימות השנה!

סקי במאיירהופן אוסטריה

מומלץ ללון באזור זילרטל בעיירה Zell Am Ziller אשר נמצאת במיקום אסטרטגי טוב בין שלושת האתרים העיקריים בעמק ומקושרת לאחד מהם, המלונות שם עשויים להיות טובים ומפנקים ואף זולים יותר ממלונות במאירהופן.