צרו קשר, נשמח לעזור
נציגינו יחזרו אליכם בהקדם
מעוניין לקבל דיוור

קלאב מד מריבל לה שאלה

קלאב מד מריבל לה שאלה

קלאב מד מריבל לה שאלה הוא אחד משלושה קלאבים הפועלים באתר הסקי מריבל שבמחוז סוביה בצרפת. אזור זה מכונה שלושת העמקים המעמידים לרשותכם מרחבי גלישה המתפרשים לאורך 600 קילומטר!!!

מספר מילים על הקלאב


קלאב מד מריבל לה שאלה שוכן בגובה של 1,700 מטרים, והוא פתח את שעריו בשנת 1992 לכבוד אולימפיאדת החורף אשר התקיימה בשלושת העמקים. הקלאב מורכב מ-34 חדרי אירוח המעוצבים באווירה כפרית, ובכל אחד מהם עומדת לרשותכם מרפסת נוף הצופה אל העמק וההרים העוטפים את המתחם. חדרי האירוח כוללים חדרי קלאב לזוגות או משפחות, חדרי דלוקס ומספר סוויטות מפנקות.
בדומה ליתר הקלאבים הפועלים באזור שלושת העמקים, גם קלאב מד מריבל לה שאלה איננו מקיים פעילויות נופש המיועדות לילדים. מנגד, עומדים לרשותכם מגוון נרחב של פעילויות אופרה-סקי לצד הופעות והצגות לקהל הבוגר המתקיימות בשטח הקלאב לאורך כל עונת התיירות במקום. הפעילות לילדים מתקיימת בעיקר במרחבי הגלישה השונים הפועלים במתחם שלושת העמקים.
כמו כן, חופשות סקי בקלאב מד מריבל לה שאלה, מאפשרות לכם ליהנות מחבילות סקי מפנקות הכוללות: שלוש ארוחות מלאות ביום, ארוחות קלות לאורך כל היום, בר חטיפים ומשקאות חופשי, שיעורי סקי וסנובורד, שימוש חופשי בכל מתקני הקלאב ועוד.

חבילת סקי לקלאב מד meribel la chalet, מיועדות בעיקר לחובבי סקי מושבעים המעוניינים ליהנות מרמת אירוח מפנקת לצד מרחבי גלישה עצומים. במידה וגם אתם מתכננים חופשת סקי בצרפת, זה הזמן להכיר מקרוב את היצע חבילות הסקי המוצעות לכם לקאלב מד מריבל לה שאלה.

קלאב מד מריבל לה שאלה

חופשת סקי באתר הסקי מריבל מאפשרת לכם ליהנות ממרחב גלישה המכונה: שלושת העמקים. מרחב זה משתרע על פני שטח של 600 ק"מ והוא מעמיד לרשותכם למעלה מ-300 מסלולי גלישה לכל הרמות!כל אתרי הסקי הפועלים במרחב מחוברים זה לזה באמצעות מערכת מעליות מתקדמת המורכבת מ-3 רכבלים, 33 גונדולות, 74 מעליות גרירה ו-69 מעליות כיסא. בנוסף, עומדים לרשותכם 118 ק"מ של מסלול קרוס קאונטרי, שישה מסלולי טובוגאן ו-16 פארקי שלג ושטחי שעשועים המותאמים לילדים.