צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

סקי באלפ דואז צרפת

סקי באלפ דואז צרפת

אלפ דואז, הוא אחד מאתרי הסקי הגדולים והמרכזיים ביותר בצרפת, והוא נחשב גם לאחד מאתרי הסקי הגדולים ביותר באירופה. האתר ממוקם בהרי האלפים והוא נמצא בנקודת גובה התחלתית של 1,850 מטרים מעל פני הים, דבר המאפשר לכם ליהנות מפסגות מושלגות הנושקות בשיאן לגובה של 3,330 מטרים!

 

אלפ דואז- מספר מילים על אתר הסקי


חופשת סקי באלפ דואז תאפשר לכם ליהנות ממרחב גלישה המשתרע לאורך 248 ק"מ. מרחב גלישה זה כולל 116 מסלולי גלישה, כאשר 41% מתוכם הינם מסלולים אדומים המיועדים לגולשים מתקדמים. בנוסף תוכלו ליהנות מסנו-פארק, מסלול גלישת X-COUNTRY המשתרע לאורך 54 ק"מ ומערכת מעליות סקי המורכבת מ-82 מעליות חדישות. אתר הסקי מכוסה בלמעלה מ-850 תותחי שלג, דבר המבטיח לכם משטחי גלישה חלקים ואיכותיים לאורך כל עונת התיירות המתחילה מאמצע חודש דצמבר ומסתיימת בתחילת חודש מאי מדי שנה.

 

אלפ דואז- חווית סקי גם במהלך חודשי הקיץ!


אחת הסיבות ההופכות את אלפ דואז לאתר חופשות סקי פופולארי בצרפת היא העובדה כי האתר מאפשר לכם ליהנות גם מגלישת סקי במהלך חודשי הקיץ, וזאת באמצעות קרחון SARENNE המהווה חלק בלתי נפרד מאתר הסקי. במקביל, ה-אלפ דואז, מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של אפשרויות בילוי ונופש לאורך כל ימות השנה, ובין יתר האטרקציות הספורטיביות העומדות לרשותכם באתר תמצאו: קורסי אירובי לילדים, מתקני כושר וספורט, מתחם החלקה על הקרח, בריכות שחיה ועוד.

 

חבילות סקי באלפ דואז


חבילות הסקי לאתר הסקי אלפ דואז, מאפשרות לכם ליהנות מטיסות ישראל מישראל לפריז או ליון בצרפת, או לחילופין, מטיסות ישירות לג'נבה שבשוויץ ושם יעמדו לרשותכם הסעות מסודרות באמצעות תחבורה ציבורית. בנוסף לטיסות הלוך ושוב, חבילת סקי ל-אלפ דואז כוללת: כניסה חופשית לאתר הגלישה לאורך כל ימי השהות במקום, אירוח מלא באחד מבתי המלון או חדרי האירוח העומדים לרשותכם, אפשרות להטסת ציוד גלישה בחינם ועוד מגוון נרחב של אטרקציות תיירותיות בהתאם לחבילת הסקי אותה אתם רוכשים. בכל הנוגע לאופרה-סקי, באתר הסקי אלפ דואז תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של למעלה מ-40 מסעדות שחלקן ממוקמות ממש על מסלולי הגלישה, היצע מרשים של 30 בארים מקומיים שברובם הגדול משמשים כמעין דאנס בארים החל משעות החשיכה.