צרו קשר, נשמח לעזור

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם

Invalid Input

תכנון חופשת סקי בשלהי תקופת הקורונה


בואו נשים את הדברים על השולחן. לא יהיה מוגזם להגיד שהחל מסוף חורף 2020, העולם אותו הכרנו השתנה, ואיתו כמעט כל אספקט בחיים שלנו. בעקבות התפרצות הקורונה, מדינות רבות נכנסו לסגר, והראשונים שהושפעו מכך היו ענפי התעופה והתיירות שאנחנו כל כך אוהבים.

 

מה שפעם היה בגדר מובן מאליו - לבחור יעד אטרקטיבי בחו"ל וסגנון טיול מועדף, לצוד דיל משתלם באינטרנט ופשוט להמריא בלי דאגות, כבר לא כזה טעי, אלא מלווה בחששות רבים. ככה זה כשאנחנו מודעים לנגיף הקורונה, וגם אחרי שהשיא כבר עבר על רוב המערב וכולם מדברים על אסטרטגיית היציאה, ברור שיש סיכוי לגל שני.

 

עכשיו, כאשר הדברים מובנים , כדאי שנתבונן גם על הצד השני של המתרס. את ימי הבידוד רבים מאיתנו העבירו בהתרפקות נוסטלגית על העבר, ובפנטזיות על הנסיעות העתידיות שעוד נעשה כשהמצב ישתפר. עכשיו כשעברנו את הגל הראשון (ובתקווה גם האחרון) קבוצות הפייסבוק לחובבי נסיעות כבר רוחשות בפעילות של אנשים שמתכננים את החופשה הבאה שלהם. אחרי הכל, עולם כמנהגו נוהג. כולנו רוצים לחזור לשגרה שבמסגרתה נסיעה לחו"ל היא עניין בסיסי ושגרתי.

 

אם בימים אלו אתם חולמים על חופשת סקי בחורף 2022, אל תיתנו לקורונה לנצח. אתם לגמרי מוזמנים להמשיך עם התכניות שלכם כרגיל, ולדעת שאתם בידיים הכי טובות שיש. אנחנו בסופר סקי חזרנו לפעילות מלאה, וגם המטיילים הקבועים שלנו מפסיקים לחשוש וחוזרים לחלום. בזכות זאת, כבר עכשיו חורף 2022 נסגר לו, וגם לכם לא כדאי לפספס את ההזדמנות.

 

מן הסתם, אנחנו נוהגים בכל הרגישות המתבקשת לקראת עונת הסקי הבאה, עקב לצד אגודל. כך, למשל, חופשות סקי בקלאב מד ברחבי העולם מוצעות אצלנו בסופר סקי ללא דמי ביטול. כלומר, גם אם המצב יהיה רגיל לחלוטין בחורף הבא ועדיין תחליטו שלא בא לכם, אתם יכולים לבטל מבלי לספק הסברים. כמובן שבכל צרה שלא תהיה בעתיד, אנחנו נדע כיצד לטפל במלוא הרגישות, וכמובן להיות הכי הוגנים כלפי הלקוחות שלנו. אין זה עניין של מה בכך, כאשר שומעים שוב ושוב על מקרים של אנשים שהזמינו חופשות שהתבטלו בחברות אחרות.

 

בעצם, יש לכם את כל התנאים ליהנות מהספורט הלבן בדיוק כמו פעם. מיטב אנשי המקצוע שגלשו פעם או פעמיים בחייהם זמינים ומוכנים לכל השאלות שלכם. בעצם, לא משנה אם אתם גולשים בפעם הראשונה ועדיין קצת חוששים, או שאתם גולשים מנוסים שטסים לגלוש מדי חורף ויותר, יש לנו הרגשה שתמצאו את מבוקשכם אצלנו.

 

לא לחינם, מדובר בענף תיירות שמתפתח בקצב מהיר. גלישה וסנואובורד הם כיף טהור, מלא באדרנלין, אנרגיה ופאן, בדיוק כמו שאתם אוהבים. עשרות אלפי ישראלים כבר התמכרו וחולמים על הגלישה הבאה שלהם במדרונות לבנים וצחורים, על הנוף עוצר הנשימה ועל ההרגשה שהגוף פשוט חופשי וחסר משקל בדרך למטה במהירות גבוהה.

 

כמובן שאצלנו תמצאו רק את האתרים הטובים ביותר, אשר מושכים גולשים ותיירים רבים מכל קצוות תבל, ההקפדה על הבטיחות ניכרת בכל מקום, וכן תמצאו ריזורטים מפנקים שלא תרצו לעזוב. בקיצור, אין למה להתלבט. הרימו את הטלפון ובואו נדבר.